034-32467006
کرمان خیابان بهشتی نبش کوچه5

فتوشاپ تخصصی معماری


فتوشاپ از جمله نرم افزارهای پرکاربرد رشته معماری است.معمار برای بیان طرح های خود نیاز به ابزارهای هم چون فتوشاپ دارد، تا بتواند ایده ها و طرح های خود را به بهترین نحو ارائه نماید.از جمله کاربردهای این نرم افزار در عرصه معماری می توان به مبحث شیت بندی اشاره کرد. شیت یا پوستر معماری اصولا شامل تمامی اطلاعات پروژه از ایده تا اجرا می باشد.طراحی یک شیت زیبا شما را در ارائه هر چه بهتر ایده ها و پروژه هایتان یاری می نماید.شیت بندی دارای اصول و قواعدی است که با علم به این اصول، تسلط به نرم افزار فتوشاپ البته خلاقیت می توان به این مهم دست پیدا کرد.
از دیگر کاربردهای فتوشاپ برای معماران عملیات پست پروداکشن است.
پست پروداکشن یا پرداخت پس از رندر باعث می شود که رندرهای خروجی شما از نرم افزارهای سه بعدی ساز هم چون تری دی مکس، رویت اسکچ آپ و …بسیار طبیعی تر جلوه نماید.اصولا رندرهای تهیه شده از نرم افزارهای سه بعدی خام و غیر طبیعی می باشند.شما در این دوره با تکنیک های پست پروداکشن و چگونگی تبدیل رندهای خام به عکس های واقع گرایانه با جزئیات کامل آشنا خواهید شد.مبحث پست پروداکشن در طراحی سه بعدی بسیار حائز اهمیت است بطوری که تمام محصولات CG (گرافیک سه بعدی) همگی وارد مرحله پست پروداکشن خواهند شد.
توانایی های هنرجو در پایان دوره :
۱٫ تسلط کامل هنرجو به تمامی ابزارها، تکنیک های فتوشاپ برای خلق هر نوع تصویر
۲٫ استفاده صحیح، حرفه ای و اصولی از فتوشاپ برای پرداخت رندر
۳٫ ایجاد صفحه های شگفت انگیز از یک صحنه ساده ۳D
۴٫ طراحی و ایجاد شیت های مختلف با حس و حال های متنوع و ….

جستجو

آمار بازدید

  • 220
  • 69
  • 3,284
  • 9,713
  • 87,176
  • 87,176

markrahimi - استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع و برای استفاده از منابع غیر تجاری بلامانع است . کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزشی ایلیا می باشد .