034-32467006
کرمان خیابان بهشتی نبش کوچه5

شروع دوره ۳D-MAX

 

تری دی مکس (۳D-MAX) چیست؟

۳D-MAX بسته‌ای نرم‌افزاری با قابلیت ساخت مدلهای سه بعدی، متحرک سازی و رندر می‌باشد. این نرم‌افزار یکی از قدرتمندترین برنامه های طراحی مدلهای سه بعدی، انیمیشن سازی و رندرینگ در عرصه گرافیک کامپیوتری است. سالهاست که توسط کمپانی اصلی خود یعنی Autodesk توسعه داده می شود. امکانات بسیار گسترده و کارایی نسبتا آسان و گسترده ای در معماری ساختمان، طراحی صنعتی، ساخت فیلم و انیمیشن، ساخت بازی های کامپیوتری و پیش پردازش جلوه های ویژه استفاده میشود و بزرگترین قابلیت آن امکانات پیشرفته برای مدل سازی است. این نرم افزار همچنین دارای سیستم آنالیز نور بسیار قدرتمندی است که محیطی مناسب برای شبیه سازی تصاویر و صحنه های واقعی برای کاربر ایجاد میکند.

 

کاربرد تری دی مکس در معماری چیست؟

معماران و گرافیست‌ها می‌توانند از این برنامه برای پیش‌نمایش بناها و مدل‌هایی که هنوز ساخته نشده‌اند، بطور شگفت انگیزی استفاده کنند. کاربرد دیگر این نرم افزار در معماری تبدیل پلانهای ساده به شکل سه بعدی میباشد همچنین از نقشه ها و ترسیمات انجام شده در نرم افزار Auto Cad هم پشتیبانی میکند که برای معماران اهمیت بسیار دارد همچنین به کمک ۳D-MAX میتوان نماهای داخلی ساختمان را طراحی و مشاهده نمود.

طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان (Interior And Exterior Design ) را هم میتوان به راحتی طراحی نمود و با خروجی گرفتن طرحمان میتوان سازهای خود را قبل از اجرا مشاهده نمود و نواقص ان را از بین برد که کمک شایانی به معماران و طراحان این صنعت کرده است.

 

 

🔶 شروع دوره جدید ۳D-MAX
📅از۲۴ تیرماه ۹۹
🗓روزهاي فرد
⏰ساعت :۱۹:۰۰ الي ۲۰:۳۰
👨🏻‍🏫مدرس : استاد نظری زاده ؛ کارشناس ارشد معماری ؛ مدرس مطرح در کرمان

 


دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

جستجو

آمار بازدید

  • 145
  • 65
  • 2,157
  • 7,492
  • 90,729
  • 703,541

استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع و برای استفاده از منابع غیر تجاری بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ایلیا می باشد