034-32467006
کرمان خیابان بهشتی نبش کوچه5

معرفی دوره فتوشاپ

 

فتوشاپ یکی از نیازهای روز دنیای امروز ماست که یادگیری آن می‌تواند به داشتن دنیایی خلاقانه‌تر کمک کند. دنیایی که در آن طراحی و ساخت و افکت حرف اول را میزند. این نرم افزار حرفه ای گرافیک در عصر تکنولوژی امروز یک نرم افزار حساب نمی شود بلکه یک صنعت به شمار می آید.

نرم افزار فتوشاپ یکی از قدیمی ترین و پرکاربرد ترین و محبوب ترین برنامه ها برای ایجاد و اصلاح تصاویر است از این نرم‌افزار علاوه بر ویرایش تصاویر برای خلق عناصر بصری در طراحی وب ‌سایت هم استفاده می‌کنند. راحتی کار با این نرم افزار و محیط منعطف آن باعث محبوبیت روزافزون فتوشاپ در بین کاربرانش شده است.

ابزارهای مختلف موجود در نرم‌افزار فتوشاپ به کاربر امکان می‌دهد انواع تغییرات و اصلاحات متنوع را روی تصاویر و عکس‌ها به وجود آورد و آن‌ها را متناسب با هدف موردنظر خود طراحی و ویرایش کند.

کاربرد های فتوشاپ بخش عمده ای از محیط اطراف ما رو در بر گرفته ، عکس های پرسنلی ، پوستر های تبلیغاتی ، کارت های ویزیت ، بنر ها ، سربرگها ، رابط گرافیکی نرم افزار ها ، جلد نشریات ، تیتراژ فیلم ها ، محیط گرافیکی سایت ها و….. همگی برای زیباتر شدن و حتی به وجود آمدن ، باید یک بار از زیر دست های هنرمند فتوشاپ عبور کنند.

فتوشاپ ابزاری ست برای همه کسانی که در کامپیوتر با گرافیک ثابت و حتی متحرک سرو کار دارند لذا همه کسانی که کار تدوین، عکاسی یا گرافیک و طراحی  دارند یا در زمینه انیمیشن و نرم افزارهای سه بعدی کار میکنند حتما با این نرم افزار سروکار داشته اند.

گرافیست ها ، ناشرین کتب و مجلات ، چاپخانه ها ، شرکت های تبلیعاتی ، طراحان سایت ، عکاس ها ، نقاشان هنری طراحان نرم افزارها ، انیمیشن سازها و …. به فتوشاپ احتیاج دارند .

 


دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

جستجو

آمار بازدید

  • 7
  • 6
  • 1,946
  • 7,231
  • 90,416
  • 703,548

استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع و برای استفاده از منابع غیر تجاری بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ایلیا می باشد