034-32467006
کرمان خیابان بهشتی نبش کوچه5

معرفی دوره +NETWORK

با توجه به گسترش روز افزون سیستم های تحت شبکه و اینترنت، لزوم تربیت افراد متخصص در زمینه طراحی و مدیریت سیستم های شبکه های کامپیوتری حس می گردد. کسب مهارت در زمینه +Network و به تبع آن مهارت در پیاده سازی و اجرای شبکه ها ، به رفع مشکلات سازمان ها در این حوزه کمک شایانی می کند.

شبکه یکی از گرایش های تخصصی رشته کامپیوتر می باشد و تقریبا تمام شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ دنیا نیاز دارند که کامپیوترها و تجهیزاتشان را از طریق شبکه، به یک دیگر متصل کنند. لذا در هر سازمان، یک یا چند متخصص شبکه استخدام می شوند تا بر عملکرد صحیح شبکه نظارت کنند.

کسانی که در دوره های آموزش شبکه شرکت می کنند، توانایی طراحی، پیاده سازی و مدیریت شبکه های کامپیوتری را به دست می آورند و معمولا در واحد انفورماتیک شرکت ها و سازمان ها می توانند مشغول به کار شوند.

دوره آموزش اصول شبکه یا همان دوره +Network که توسط کمپانی CompTIA طراحی شده است یک دوره آموزشی پایه برای ورود به دنیای شبکه و مهندسی شبکه میباشد و میتوانیم آن را اولین قدم در دنیای شبکه، امنیت و لینوکس معرفی کنیم.

پس از گذراندن دوره Network+ شما میتوانید به راحتی قدم به دنیای بزرگ شبکه بگذارید و به عنوان تکنیسین شبکه، جهت ورود به بازار کار و نیز دوره های تخصصی تر شبکه از جمله دوره های مایکروسافت، سیسکو، لینوکس و امنیت شبکه آماده شوید.

 

گزیده ای از مطالبی که خواهید آموخت :

مفاهیم پایه ای شبکه های کامپیوتری
آشنایی با انواع شبکه های کامپیوتری (Domain , workgrop)
پروتوکل های شبکه
توپولوژی های شبکه
لایه های شبکه
IP Subneting
انواع اتصالات و انواع مدیاهای ارتباطی
نحوه اتصال از راه دور (remote access)
نحوه آدرس دهی شبکه
انواع تجهیزات فیزیکی شبکه(سوئیچ، روتر و سرورها)
انواع ارتباطات مجازی


 

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

جستجو

آمار بازدید

  • 9
  • 7
  • 1,948
  • 7,233
  • 90,418
  • 703,550

استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع و برای استفاده از منابع غیر تجاری بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ایلیا می باشد