034-32467006
کرمان خیابان بهشتی نبش کوچه5

برنامه نویسی جاوا (java )

 

زبان برنامه نویسی جاوا چیست؟

_ برنامه نویسی جاوا java مدیریت حافظه را به صورت خودکار انجام می دهد. شعار توسعه دهندگان جاوا این است که «یک بار بنویس و همه جا اجرا کن». و نام جاوا از Jsut Another Vague Acronym گرفته شده است و دلیل آن این بود که تیم برنامه نویسان جاوا به قهوه خیلی علاقه داشتند. این موضوع در لوگوی جاوا هم مشهود است!! 

_ زبان برنامه نویسی جاوا یک زبان چند منطوره شی گرا است. زبان برنامه نویسی جاوا شبیه به زبان سی پلاس پلاس است اما شی گرایی در آن ساده تر شده است. سادگی، قابل انتقال بودن، کارایی بالا، استحکام، پویایی و ایمنی بالا از دیگر قابلیت های جاوا است.

_ زبان جاوا را با زبان جاوا اسکریپت اشتباه نگیرید. زبان جاوا را به عنوان یکی از زبان های اصلی توسعه اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید محسوب می گردد،اگر تمایل دارید وارد بازار کار طراحی اپ اندروید شوید، نیاز است تا زبان java را فرا بگیرید.

_ با فراگیری برنامه نویسی جاوا در آموزشگاه ایلیا می توانید به جمع برنامه نویسان java که به عنوان یکی از پردرآمدترین زبانهای برنامه نویسی در جهان شناخته میشود ملحق شوید.

 

کاربرد برنامه نویسی جاوا java

از این زبان برنامه نویسی علاوه بر ساخت برنامه های کامپیوتری، در ساخت اپلیکیشن ها و بازی های PLATFORM اندروید نصب شده روی تلفن های همراه و تبلت ها و همچنین برنامه نویسی برای وب سایت های تعاملی مثل وب سایت بانک ها و موسسات بزرگ نیز استفاده می شود.

شما می توانید با جاوا برنامه های کاربردی، چند منظوره وسطح بالا بنویسید مثل نرم افزارهای سرویس دهی شبکه یا سرویس دهنده پست الکترونیک.

 

پس از اتمام دوره 

شما به اطلاعاتی دست پیدا می کنید که هرگز با گذراندن واحد های دانشگاهی آن را بدست نمی آورید چرا که آنچه در این دوره فرا خواهید گرفت برنامه نویسی عملی و کاربردی است و تئوری تا جایی مورد استفاده قرار می گیرد که منجر به درک بهتر اصول برنامه نویسی جاوا گردد.

 

 جستجو

آمار بازدید

  • 34
  • 15
  • 1,845
  • 7,281
  • 116,433
  • 666,443

استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع و برای استفاده از منابع غیر تجاری بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ایلیا می باشد