034-32467006
کرمان خیابان بهشتی نبش کوچه5

+ NETWORK


نت ورک پلاس +NETWORK چیست؟

با پیشرفت علوم رایانه ای و فن آوری اطلاعات هر روزه استفاده از شبکه های رایانه ای فراگیرتر و گسترده تر میگردد. به تبع این امر، نیاز به متخصصین و تکنسین های شبکه نیز در این عرصه اجتناب ناپذیر می باشد. مدرک تخصصی تکنسین شبکه مربوط به شرکت کامپتیا یا +NETWORK بر آورنده چنین نیازی می باشد.
افراد دارای این مدرک دارای دانش مورد تایید در زمینه شبکه، توپولوژیها، پروتوکلها، استانداردها، راه اندازی و پشتیبانی شبکه می باشند که معادل نه ماه تجربه کار در شبکه می باشد. دنیای تکنولوژی این مدرک را به عنوان بهترین نقطه ورود به دنیای شبکه می شناسد.

 

اهمیت یادگیری نت ورک پلاس +NETWORK

_ هدف از برگزاری دوره های +Network آموزش علمی و عملی مفاهیم تئوری و کاربردی شبکه های کامپیوتر از جمله اینترنت، طراحی، شناسایی، نصب، راه اندازی، نگهداری، پشتیبانی و تعمیر شبکه می باشد.

_ به تمامی دانش پژوهان در حوزه شبکه های کامپیوتری توصیه می شود یادگیری شبکه را با دوره +Network بطور جدی و کاربردی آغاز کنند چرا که پیشنیاز تمامی مباحث شبکه، دوره نتورک پلاس می باشد.

_ آموزش +Network به شما برای درک بهتر مباحث MCSE و Cisco کمک می کند، به عبارت دیگر آموزش +Network پیش نیاز MCSE و Cisco و CCNA می باشد.

_ طی کلاس های +Network شما با مفاهیم پایه واصلی شبکه آشنا شده و با قرار گرفتن در جو حرفه ای و دوستانه کلاس با ردو بدل شدن اطلاعات بین اساتید و هنرجویان شما برای انتخاب راه خود دید بهتری خواهید داشت.

_ هنرجویان پس از گذراندن دوره +Network با دید بهتری می توانند بین آموزش های مایکروسافت و سیسکو یکی را انتخاب کنند.

 

شبکه‌های رایانه‌ای را می‌توان برای اهداف مختلف استفاده کرد:

تسهیل ارتباطات: با استفاده از شبکه، افراد می‌توانند به آسانی از طریق رایانامه، پیام‌رسانی فوری، اتاق گفتگو، تلفن، تلفن تصویری و ویدئو کنفرانس، ارتباط برقرار کنند.

_ اشتراک‌گذاری سخت‌افزارها: در یک محیط شبکه‌ای، هر کامپیوتر در شبکه می‌تواند به منابع سخت‌افزاری در شبکه دسترسی پیدا کرده و از آن‌ها استفاده کند؛ مانند چاپ یک سند به وسیله چاپگری که در شبکه به اشتراک گذاشته شده‌است.

_ اشتراک‌گذاری پرونده‌ ها، داده‌ها و اطلاعات: در یک محیط شبکه‌ای، هر کاربر مجاز می‌تواند به داده‌ها و اطلاعاتی که بر روی رایانه‌های دیگر موجود در شبکه، ذخیره شده‌است دسترسی پیدا کند. قابلیت دسترسی به داده‌ها و اطلاعات در دستگاه‌های ذخیره‌سازی اشتراکی، از ویژگی‌های مهم بسیاری از شبکه‌های است.

_ اشتراک‌گذاری نرم‌افزارها: کاربرانی که به یک شبکه متصل اند، می‌توانند برنامه‌های کاربردی موجود روی کامپیوترهای راه دور را اجرا کنند.

 

کاربر پس از اتمام دوره توانایی انجام موارد زیر را دارد:

آشنایی با انواع شبکه ها و آشنایی با تجهیزات سخت افزاری شبکه و نحوه کار آنها
آشنایی با انواع استاندارهای شبکه
توانایی نصب تجهیزات شبکه –کابل کشی وو اتصال کانکتورهای شبکه
آشنایی با انواع پروتکل های شبکه و توانایی کا با TCP/IP
آشنایی با محیط شبکه های بی سیم انواع تجهیزات WIRELESS و آنتن ها
متصل نمودن کامپیوترها و انجام تنظیمات سخت افزاری و نرم افزاری شبکه
اشتراک چاپگر در شبکه
اشتراک اینترنت در شبکه
اشتراک اطلاعات (فایل ها و برنامه ها) در شبکه
عیب یابی شبکه و آشنایی با اصول عیب یابی شبکه
آشنایی با اصول اولیه طراحی شبکه
نصب و راه اندازی یک کافی نت و شبکه های مربوط به سازمانها و شرکت های کوچک
آشنایی و کار با پروتکل های شبکه از قبیل IP – TCP – UDP – RDP – IMAP4 – SNMP – Telnet – POP3 – HTTP – HTTPS – FTP – TFTP – SMTP – SSH – …

 


 

جستجو

آمار بازدید

  • 20
  • 15
  • 1,959
  • 7,244
  • 90,429
  • 703,561

استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع و برای استفاده از منابع غیر تجاری بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ایلیا می باشد