034-32467006
کرمان خیابان بهشتی نبش کوچه5

VMWARE

دوره آموزش VMWARE

_ شرکت VMWARE تولید کننده سیستم های مجازی سازی است که با ارایه این سرویس بر روی سیستم عامل های مختلف مانند WINDOWS ، MAC ، LINUX و همچنین تولید سیستم عامل ESX امکان راه اندازی و استفاده همزمان سیستم عامل های مجازی گوناگون از یک سخت افزار واحد و یا چند سخت افزار مجزا به صورت یکپارچه را برای کاربران خود فراهم کرده است.با کمک این سیستم عامل کاربران می توانند بدون نیاز به خاموش کردن سرور اقدام به نصب یک سیستم عامل مجازی جدید بر روی سرور کنند همچنین می توانند شبکه های پیچیده خود را در این سیستم عامل پیاده سازی کنند. این سیستم عامل قادر به استفاده از چندین سخت افزار مجزا مانند انواع NAS ، SAN و همچنین سرور های مجزا به عنوان یک سخت افزار یکپارچه می باشد.

_  نرم‌افزاری قدرتمند برای توسعه دهندگان نرم‌افزارها و مدیران سیستم و کسانی است که می‌خواهند در ساختار نرم‌افزاری شان تغییراتی اساسی بدهنداست. این نرم‌افزار با قدمت بیش از ۵ سال و برنده شدن برخی جوایز محصولات نرم‌افزاری، توسعه دهندگان نرم‌افزار را قادر می‌کند، پیچیده‌ترین برنامه‌های تحت شبکه را که در سیستم عامل‌های ویندوزهای مایکروسافت، مکینتاش اپل، لینوکس یا نت ویر اجرا می‌شوند را روی تنها یک رایانه، اجرا کنند که این قابلیت در کنار برخی قابلیت‌های دیگر این برنامه از وی ام ویر یک وسیله ضروری برای توسعه دهندگان رایانه‌ای و مدیران سیستم‌ها ساخته است.

_ این نرم‌افزار با میلیون‌ها کاربر در سراسر دنیا، کارایی را در تولید نرم‌افزارها بهبود می‌بخشد، هزینه‌ها را کاهش می‌دهد و انعطاف‌پذیری را بالا می‌برد و راه امن تری را برای جواب گرفتن از برنامه‌ها به وجود می آورد.

 

محتوای دوره آموزش VMWARE

– Overview of Vsphere Environment, Architecture
– Vsphere Certificate
– Installing VMware ESX/ESXI
– Installing VCenter
– Using Vsphere Web Client
– Planning the Virtual Infrastructure over Vcenter
– Configuring Virtual Guest Machines
– Configuring VMware tools
– Understanding Tasks, Events and Alarms
– Understanding and Configuring Storage
– Planning and installing Vsphere Storage Appliance
– Creating Free ISCSI SAN with Open Filer
– Vsphere Virtual Networking
– Configuration of Distributed Virtual Switches
– Vmotion
– Storage Vmotion
– Performance with Distributed Resource Scheduler (DRS)
– Implementing High Availability with VMHA
– Super High availability with VMware Fault Tolerance
– Upgrading

جستجو

آمار بازدید

  • 138
  • 64
  • 2,150
  • 7,485
  • 90,722
  • 703,534

استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع و برای استفاده از منابع غیر تجاری بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ایلیا می باشد