034-32467006
کرمان خیابان بهشتی نبش کوچه5

MSP

نرم افزار MICROSOFT PROJECT جزو زیر مجموعه نرم‌افزار های آفیس می باشد که به صورت جدا از پکیج آفیس ارائه می گردد و یکی از قویترین و محبوب‌ترین نرم‌افزارهای موجود در بحث کنترل پروژه محسوب می‌شود. این برنامه تصویر بزرگی از پروژه را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.در واقع این نرم افزار موجب سهولت و بالا بردن دقت عمل در برنامه ریزی، مدیریت و کنترل پروژه می گردد.
_ محیط نرم افزار بیشتر شبیه نرم افزار EXCEL است و نماهای مختلفی مانند نمودار گانت پروژه، صفحه منابع، مسیر بحرانی پروژه، تقویم کاری و… دارد.
_ نظر به اینکه پروژه های عمرانی متعددی در استان و سراسر کشور در حال اجراست و همه این پروژه ها طبق الزام سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور باید یک کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه مسلط به نرم افزار داشته باشند لذا فرصت های شغلی متعددی پیش روی این تخصص وجود دارد و از آنجا که کار کنترل پروژه عموما پاره وقت بوده امکان کار کردن برای کاربر در چند پروژه بطور هم زمان وجود دارد.

کاربر پس از گذراندن این دوره قادر به برنامه ریزی (زمانی و مالی) پروژه و کنترل برنامه مذکور طی مراحل زیر خواهد بود:

۱_ شناخت محیط های مختلف نرم افزار و توانایی ورود به آنها
۲_ ایجاد تقویم کاری و اعمال برخی تنظیمات اولیه
۳_ تعریف فعالیتها و برنامه ریزی زمان
۴_ تعریف و برنامه ریزی منابع
۵_ تخصیص منابع
۶_ تسطیح منابع
۷_ ذخیره سازی خط مبنا
۸_ پیگیری پیشرفت پروژه
۹_ تنظیم انواع گزارشات

چشم اندازهای شغلی و استخدامی/موقعیت های کاری:

نظر به اینکه پروژه های عمرانی متعددی در استان و سراسر کشور در حال اجراست و همه این پروژه ها طبق الزام سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور باید یک کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه مسلط به نرم افزار داشته باشند لذا فرصت های شغلی متعددی پیش روی این تخصص وجود دارد و نظر به اینکه کار کنترل پروژه عموما پاره وقت بوده امکان کار کردن در چند پروژه با هم وجود دارد.


جستجو

آمار بازدید

  • 26
  • 11
  • 1,837
  • 7,273
  • 116,425
  • 666,435

استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع و برای استفاده از منابع غیر تجاری بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ایلیا می باشد