034-32467006
کرمان خیابان بهشتی نبش کوچه5

نرم افزار نوسا

نرم ‌افزار حسابداری نوسا به عنوان قلب تپنده فرآیند مالی هر واحد، باید به نحوی طراحی شود که قابلیت سازگاری و انعطاف با هر نوع ساختار مالی (اعم از ساختار مالی شرکت‌های پیمانکاری، بازرگانی، تولیدی، خدماتی و…) را داشته باشد.
شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) با در نظر گرفتن این مهم، به طراحی نرم‌افزار حسابداری نوسا به عنوان اصلی‌ترین قسمت از سیستم مالی یکپارچه نوسا پرداخته و کلیه قابلیت‌های لازم جهت استفاده بهینه از سیستم حسابداری را در اختیار کاربر قرار داده است.
_ در این راستا با فراهم آوردن ساختار منعطف و نامتقارن درختی در طراحی کدینگ حسابداری، هم در تعریف حساب‌ها و هم در تعریف تفصیلی‌ها، گام اول را جهت تسهیل در سازگاری با هر نوع ساختار مالی، برداشته است.
درگام بعدی به بسط امکانات موجود در محیط سند پرداخته شد، بنحوی که به کاربر اجازه می‌دهد………به کاربر اجازه می‌دهد از فیلدهای موجود به طور بهینه استفاده نماید، برخی از پرکاربردترین این فیلدها عبارتند از: استفاده از ۵ نوع تفصیلی یکتا و شناور در محیط سند که به همراه حساب مرتبط با آن سند ۶ سطحی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد، امکان درج شماره و تاریخ عطف، شماره و تاریخ سررسید، درج تعداد در رخدادهای مالی، درج مبلغ ارز، شرح عملیات و …..
_ گام سوم مربوط به گزارشات می‌باشد، گزارشات روتین حسابداری، همچون دفتر کل، دفتر معین، تراز آزمایشی و …
گزارشات با رویکرد جستجو: همچون جستجو در شرح اسناد که می‌تواند مبلغ خاص، قسمتی از شرح سند و… را در قالب یک گزارش به ترتیب دلخواه و در محدوده زمان خاص در اختیار کاربر قرار دهد.
گزارشات با رویکرد تحلیل همراه با نمودارهای آماری: همچون تفکیک حساب به تفصیلی‌های مرتبط، تفکیک تفصیلی به حساب‌های مرتبط، تفکیک تفصیلی به تفصیلی، گزارشات ماتریسی و…
_ در گام دیگر، قرار دادن امکان ساخت فرم چاپی و نمایشی، بنحوی که کاربر بسهولت و بصورت نامحدود می‌تواند فرم‌های چاپی و نمایشی به دلخواه بسازد و از آن‌ها استفاده نماید.
_ با برداشتن این گام‌های استوار، می‌توان به جرات ادعا نمود که سیستم مالی یکپارچه نوسا، مناسب برای هر نوع ساختار مالی می‌باشد، گواه این ادعا را می‌توان در کلام مشتریان نوسا نوسا از زبان مشتریان جست.

کاربر پس از گذراندن این دوره قادر به انجام کارهای زیر خواهد بود:
نحوه ثبت زدن سند حسابداری در سیستم نوسا
تهیه گزارش مربوط به دفتر روزنامه و کل
بستن و افتتاح حسابها
تهیه صورت مغایرت بانکی

 


جستجو

آمار بازدید

  • 145
  • 65
  • 2,157
  • 7,492
  • 90,729
  • 703,541

استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع و برای استفاده از منابع غیر تجاری بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ایلیا می باشد