034-32467006
کرمان خیابان بهشتی نبش کوچه5

دوره جامع وردپرس

 

آشنایی با WordPress و چشم انداز های شغلی و درآمدی آن

 

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که توسط تیمی بسیار حرفه ای از بزرگ ترین و برترین برنامه نویس ها در جهان ساخته و طراحی شده است. این سیستم مدیریت محتوا به ما این امکان را میدهد که به تنهایی و با سرعت بالا و راحتی زیاد، یک وب سایت را از صفر تا صد طراحی کنیم و حتی برای استفاده ساده از آن نیازی به دانش کدنویسی نداریم. اگرچه داشتن دانش برنامه نویسی به ما این امکان را میدهد که حداکثر استفاده را از این سیستم مدیریت محتوا ببریم و وب سایت های بسیار حرفه ای تر و شخصی سازی تر شده ای را طراحی کنیم.

علاوه بر موارد ذکر شده، از دیگر مزایای بزرگ وردپرس میتوان به امنیت بسیار بالا و به روز رسانی های مداوم اشاره کرد. قدرت این سیستم مدیریت محتوا به قدری بالاست که امروزه بسیاری از وب سایت های بزرگ و مشهور در ایران و جهان از آن استفاده می کنند.

با یادگیری این سیستم مدیریت محتوا، علاوه بر توانایی طراحی وب سایت میتوانیم سایر وب سایت های طراحی شده توسط این سیستم را نیز مدیریت کنیم و این مورد نیز در کنار سایر موارد، ارزش یادگیری آن را چند برابر میکند.

 


 

آمار بازدید

  • 46
  • 111
  • 200,671

استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع و برای استفاده از منابع غیر تجاری بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ایلیا می باشد