034-32467006
کرمان خیابان بهشتی نبش کوچه5

شروع دوره ۳DMAX

تری دی مکس (۳D-MAX) چیست؟

۳D-MAX بسته‌ای نرم‌افزاری با قابلیت ساخت مدلهای سه بعدی، متحرک سازی و رندر می‌باشد. این نرم‌افزار یکی از قدرتمندترین برنامه های طراحی مدلهای سه بعدی، انیمیشن سازی و رندرینگ در عرصه گرافیک کامپیوتری است.  امکانات بسیار گسترده و کارایی نسبتا آسان و گسترده ای در معماری ساختمان، طراحی صنعتی، ساخت فیلم و انیمیشن، ساخت بازی های کامپیوتری و پیش پردازش جلوه های ویژه دارد و بزرگترین قابلیت آن امکانات پیشرفته برای مدل سازی است. این نرم افزار همچنین دارای سیستم آنالیز نور بسیار قدرتمندی است که محیطی مناسب برای شبیه سازی تصاویر و صحنه های واقعی برای کاربر ایجاد میکند.

کاربرد تری دی مکس در معماری چیست؟

معماران و گرافیست‌ها می‌توانند از این برنامه برای پیش‌نمایش بناها و مدل‌هایی که هنوز ساخته نشده‌اند، بطور شگفت انگیزی استفاده کنند. کاربرد دیگر این نرم افزار در معماری تبدیل پلانهای ساده به شکل سه بعدی میباشد همچنین از نقشه ها و ترسیمات انجام شده در نرم افزار Auto Cad هم پشتیبانی میکند که برای معماران اهمیت بسیار دارد همچنین به کمک ۳D-MAX میتوان نماهای داخلی ساختمان را طراحی و مشاهده نمود.

طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان (Interior And Exterior Design ) را هم میتوان به راحتی طراحی نمود و با خروجی گرفتن طرحمان میتوان سازهای خود را قبل از اجرا مشاهده نمود و نواقص ان را از بین برد که کمک شایانی به معماران و طراحان این صنعت کرده است.

چشم اندازهای شغلی و استخدامی/موقعیت های کاری/کاربرد دوره:

با توجه به توانایی های که کارآموز در این دوره بدست می آورد توانایی مدلینگ و رندرینگ هر فضایی را در محیط مجازی دارا می باشد با توجه به نیاز شرکت های مختلف می تواند در زمینه های معماری ، شهرسازی ، تبلیغات و غیره مشغول به کار می شوند.

👨🏻‍💻شروع دوره ۳DMAX
📅مورخ: ۱۴۰۳/۰۴/۰۹
🗓 روزهای زوج
⏰ ساعت : ۱۹:۰۰ – ۱۷:۳۰


دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آمار بازدید

  • 45
  • 111
  • 200,670

استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع و برای استفاده از منابع غیر تجاری بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ایلیا می باشد